Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler 17. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler 17. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 17. son bölüm yayınlanmasının ardından Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı geldi! Sarmaşık'ta işler iyice karışıyor. Oya ile Merve karşı karşıya! Dizi tutkunları entrika ve heyecan dolu bir bölümün ardından Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle! İşte ekranların fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 20 Şubat 2018 - 23:19

Ufak Tefek Cinayetler 17. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı geldi! Pelin, Merve’yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! İzleyiciler Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde neler olacak sorusunun cevabını merakla bekliyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İki değişik tür kadın, iki farklı hareket planı… Merve’nin Serhan’ı farklı, Oya’nınki farklı. Peki kim ona iyi geliyor? Serhan’ın kimi istediği belli ama Oya’nın düşmanı büyük! Savaşması lazım. Üstelik bu defa ciddi bir müttefiki var Oya’nın; Pelin!

ufaktefek18

UFAK TEFEK CİNAYETLER 18. BÖLÜM FRAGMANI

 

Pelin, Merve’yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! Olacak bu iş ve Merve bitecek! Bakalım ne hin planlar kuruyor Pelin…Bu arada Mehmet; Arzu ve Burcu arasında… Genç sevgilisinden kurtulup ailesine geri dönmek istiyor. Burcu’nun efsane hamlesine hazır olun!! Merve’den de dev bir plan geliyor bu bölüm. Hayran olmamak elde değil, Merve bu!

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

 

Son güncelleme: 09:00 - 21.02.2018