Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler dizisinin merakla beklenen 18. yeni bölüm fragmanı geldi. Burcu, hamileymiş haberi siteye bomba gibi düşüyor! Hemen saflar tutuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde neler olacak? Savaşı Oya mı Merve mi kazanacak? İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 24 Şubat 2018 - 23:21

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Oya-Merve kapışmasında kim galip gelecek? Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen’in yer aldığı dizide başarılı kadın oyuncular dikkatleri çekiyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler 18. yeni bölüm fragmanı…

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kim eski eşin yanında duracak, kim metresin tarafına geçecek! Savaş ışık hızıyla Oya – Merve kapışmasına dönüşüyor. Oya bir yandan bastırırken, Merve bütün kudretini kullanıyor. Filler tepişirken çimenler eziliyor. Bugüne kadar sürekli ezilen Arzu ise artık canavarlaşıyor. Merve’nin hırsız yalanını sonunda biri yakalayacak. Üstelik kanıtıyla birlikte. Merve fırtına gibi eserken, kim çekecek yeri altından? Pelin mi Oya mı Arzu mu?

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

İki değişik tür kadın, iki farklı hareket planı… Merve’nin Serhan’ı farklı, Oya’nınki farklı. Peki kim ona iyi geliyor? Serhan’ın kimi istediği belli ama Oya’nın düşmanı büyük! Savaşması lazım. Üstelik bu defa ciddi bir müttefiki var Oya’nın; Pelin!

Pelin, Merve’yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! Olacak bu iş ve Merve bitecek! Bakalım ne hin planlar kuruyor Pelin…Bu arada Mehmet; Arzu ve Burcu arasında… Genç sevgilisinden kurtulup ailesine geri dönmek istiyor. Burcu’nun efsane hamlesine hazır olun!! Merve’den de dev bir plan geliyor bu bölüm. Hayran olmamak elde değil, Merve bu!