Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izle
Başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen ve Mert Fırat'ın paylaştığı Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Yeni fragmanda Mehmet'İn evlenme haberi bomba etkisi yaratıyor. İşte yeni bölüme dair ayrıntılar ve Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izleme linki...
Magazin 12 Mart 2018 - 11:37

Star TV’nin en sevilen dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Yeni fragmanda Mehmet evleniyor! Bu evliliğin Sarmaşık’taki etkilkeri ne olacak? Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar…

ufaktefek20-2-1fragman

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sarmaşık’ta yalancılar bir bir dökülüyor

Arzu, Merve’nin yalanını, Oya da Burcu'nun oyunu çözüyor. Şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. 5 kadın zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. Çember git gide daralıyor. Artık biri birinden kurtulmak zorunda! Merve, Arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. Arzu da Oya’ya düşman oluyor. Sonunda sarmaşık Oya’yı kuşatıyor.Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! Kadınların savaşı aslında daha şimdiden “can alma” seviyesine geliyor.

ufaktefek20-2-2fragman

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölümde evlilik kararı alan Mehmet’İn bu hareketi Sarmaşık’ta büyük bir şok etkisi yaratacak. Arzu’nun evlilik haberini başkasından alması Arzu’yu adeta çileden çıkaracak. Merve ve Pelin arasındaki tartışma da yeni bölümün en çok merak edilen kısımlarından birisi oldu.

ufaktefek20-2-5fragmanufaktefek20-2-fragman

UFAK TEFEK CİNAYETLER 20. BÖLÜM 2. FRAGMANI

UFAK TEFEK CİNAYETLER 19. SON BÖLÜM İZLE