Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izle
Başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in paylaştığı Star TV dizisi Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda beklenen iyi ve kötünün savaşı başlıyor! Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izleme lini haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 10 Mart 2018 - 10:08

Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda silahlar çekiliyor ve dört kadın tüm kozlarını oynamaya başlıyor! Düğünde yaşanacaklar her şeyin belirleyicisi olacak. İşte Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler…

ufaktefek20

SON BÖLÜMDE NELE ROLMUŞTU?

Sarmaşık’ta yalancılar bir bir dökülüyor

Arzu, Merve’nin yalanını, Oya da Burcu'nun oyunu çözüyor. Şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. 5 kadın zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. Çember git gide daralıyor. Artık biri birinden kurtulmak zorunda! Merve, Arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. Arzu da Oya’ya düşman oluyor. Sonunda sarmaşık Oya’yı kuşatıyor.Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! Kadınların savaşı aslında daha şimdiden “can alma” seviyesine geliyor.

ufaktefek20-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İyiler ve haydutların çetin savaşı başlıyor!

Silahlar çekildi, 4 kadın birbirine saldırıyor. Artık işler ciddi, olan sonunda Oya’ya olacak. En delikanlıyı yiyecek bu Sarmaşık! İyiler ve haydutların çetin savaşı başladı artık. Üstelik bir de düğün var. Ne oluyorsa o düğünde oluyor. Gözleri artık kan bürüdü. Bu düğünün olmamasını isteyen kim? Olmasını isteyen kim?

ufaktefek20-3

Ufak Tefek Cinayetler'in gerçek cinayetler haline gelmeye başladığı yeni bölümde herkes suçlu olabilir!

UFAK TEFEK CİNAYETLER 19. SON BÖLÜM İZLE

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI