Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler 23. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler 23. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicilerden tam not alan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Ufak Tefek Cinayetler 23. son bölüm izleme linki, özeti ve yeni fragmana dair ayrıntıları haberimizden öğrenebilirsiniz.
Magazin 3 Nisan 2018 - 23:25

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?Merve ve Pelin'in başı büyük dertte! Her an kendilerini parmaklıklar arkasında bulabilirler. Büyük bir panik ve yeni yeni kurulan oyunlar. Üstelik ikisi de kendini kurtarmanın peşinde. Pek de açık oynamıyorlar.

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Diğer yanda Oya'yla Serhan'ın aşkı dolu dizgin devam ediyor. Başlarına geleceklerden habersizler.

Mehmet, Burcu ilişkisinde sona geliniyor. Marifetli bir oyuncu, oyunu ne zaman kaybettiğini hemen anlar… Bu defa kuyulara düşen Burcu mu olacak? Adalet yerini bulacak…

ufak-tefek

Ve sonunda Sarmaşık'ın en büyük skandalı patlıyor. Merve, Serhan'ın hayatında biri olduğunu anlıyor. Kim olduğunu tespit etmek için şeytanın aklına gelmeyecek bir plan yapıyor. Oya, kuş gibi düşecek tuzağa!

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMAN


UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:26 - 04.04.2018