Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler 24. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler 24. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ekranların en çok izlenen dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler'in yeni bölümünde neler olacağını merak eden izleyiciler soruyor: Merve, son bölümde ipin ucunu yakalıyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 10 Nisan 2018 - 23:26

Ufak Tefek Cinayetler 24. son bölümde  Merve yaptığı planla sonunda şüphelerinde haklı olduğunu gördü. Fakat asıl savaş şimdi başlıyor. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen’in yer aldığı dizinin senaryosunu Meriç Acemi yazıyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Oya kılıcını çekiyor. Hiç beklenmedik bir pakt kuruyor kendine. Merve’ye gününü gösterecek. Merve ise bambaşka bir planla adım adım yaklaşıyor. İki zeki kadının kapışması sarmaşık’ı dağıtacak. Diğer yanda arzu yeni bir aşka adım atmakta. Kim ne tarafta duracak? Edip artık taraf seçmel zorunda; bizi çok şaşırtacak.

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMAN


UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:27 - 11.04.2018