Sözcü Plus Giriş

Ufak Tefek Cinayetler 4. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Oya, Merve’yi öldürdü mü? Ufak Tefek Cinayetler 3. bölüm izle!

Ufak Tefek Cinayetler son bölümü ile nefes keswerken herkes dizide geçen 'Pestisit' kelimesine odaklandı. 3. bölüm ardından Pestisit nedir sorularının yanıtları aranırken dizi biter bitmez Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı için de izleyici Google başvurdu. Merve'nin akıbeti merak ediliyor. Oya'nın yaptığı iğnenin zehirli olup olmadığı 4. bölümde belli olacak. Haberimizden son bölüm özetinin izleyebilirsiniz. Peki Ufak Tefek Cinayetler 4. yeni bölüm fragmanı yayında mı? İşte detaylar...

null
Güncellenme: 11:03, 09/11/2017
Ufak Tefek Cinayetler 4. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Oya, Merve’yi öldürdü mü? Ufak Tefek Cinayetler 3. bölüm izle!

Ufak Tefek Cinayetler bu akşam 3. bölümü yayınlandı. Son bölümde Merve için artık çok zor günler başladı. Oya uğradığı haksızlıkların bedelini ödetmek için planını yaptı. Merve’yi kliniğine çağırıp zehirlenme hikayeleri anlatarak endişe etmesini sağladı. Oya’nın Merve’yi gerçekten zehirleyip zehirlemediği bilinmiyor. Ancak dizinin gidişatında zehirlemiş gibi gösteriliyor. Dizi bittiği gibi yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtının arayanla Ufak Tefek Cinayetler 4. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 3. bölümde Aşk Sarmaşık’ı sarmaya başladı. Serhan günden güne, Oya'ya tutulmaya başlıyor. Merak edilen soru yayıncı kuruluş Ufak Tefek Cinayetler 4. yeni bölüm fragmanını yayınladı mı?

SON BÖLÜM ÖZETİ

Oya, nihayet harekete geçiyor. Merve için artık çok zor günler başlayacak. Merve, Oya’yı aptal sanarak çok yanlış yaptı! Arzu, Mehmet’in ihanetine, nasıl karşılık verecek? Diğer yanda erkekler de safları sıklaştırmaya başlıyorlar. Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 3. BÖLÜM İZLE!

Aşk Sarmaşık’ı sarmaya başladı. Serhan günden güne, Oya'ya tutulmaya başlıyor. Kendi karanlık ve gerilimli hayatına değen sıcacık bir el olacak Oya. Onu düşünmeden, görmeden edemiyor.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Fakat 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten Ufak Tefek Cinayetler 4. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ufak Tefek Cinayetler'in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

İlginizi ÇekebilirPestisit nedir? İlaçlarda kullanılan Pestisit zararları, türleri ve etkileri nelerdir?Pestisit nedir? İlaçlarda kullanılan Pestisit zararları, türleri ve etkileri nelerdir?
Yayınlanma Tarihi:23:16,