Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 41.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler 40.son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 41.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler 40.son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler nefes kesen 40.son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Edip'in katili olan Arzu öldü! Biri Arzu'yu öldürdü! Kaza mıydı yoksa cinayet mi? Mehmet, bu işin peşini bırakmayacağını söylüyor. Peki Arzu'nun katili kim? Sarmaşık'ta işler sarpa sarmaya devam ediyor, çözülen düğümler yenilerini getiriyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler 41.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Ufak Tefek Cinayetler 40. son bölüm izleme linki...
Magazin 6 Kasım 2018 - 23:40

Ufak Tefek Cinayetler 40.son bölüm Star TV’de yayınlandı. Son bölümde; Oya ile Serhan yeniden bir araya gelir. Emre, Pelin’e ahlaksız bir teklifte bulunur bir gününü onunla geçirmesini ister. Sarmaşık’ın yeni grubu Oya, Pelin ve Burcu’dur ve bu durum herkesin bir hayli dikkatini çeker. Mehmet, Arzu’nun katilini bulmaya kararlıdır. Ufak Tefek Cinayetler 41.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili son gelişmeler…

UFAK TEFEK CİNAYETLER 41.YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ufak-tefe-2

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON İZLE

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arzu’nun katili kim? Arzu öldü, Sarmaşık yasta. Ama bunun basit bir kaza değil de cinayet olduğu kısa sürede anlaşılıyor. Şimdi akıllarda tek bir soru var: Arzu’nun katili kim? Oya mı, Pelin mi, Burcu mu yoksa Taylan mı? Her birinin Arzu’yu öldürmek için iyi bir nedeni vardı. Arzu’nun ölümünden sonra kadınlar arasında şaşırtıcı bir ittifak kuruluyor. Oya, sonunda Kerim’le ilgili gerçeği öğreniyor. Pelin ve Emre arasında ise işler beklenmedik bir noktaya varıyor.

ufak-tefek-3
ufak-tefek-4

Sarmaşık’ın yeni grubu Oya, Pelin ve Burcu’dur ve bu durum herkesin bir hayli dikkatini çeker.

Arzu’nun Edip’in katili olduğu bir sır olmaktan çıkıyor ve tehlike dalga dalga yayılıyor. Ve bu daha başlangıç! Çünkü artık herkesin birini öldürmek için iyi bir nedeni var. Baş komiser Kemal cinayeti çözmeye her zamankinden daha yakın.

Son güncelleme: 23:56 - 27.11.2018