Sözcü Plus Giriş

Ufak Tefek Cinayetler 6. son bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte 5. bölüm izle!

Star Tv'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 6. son bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu Google üzerinden yoğun olarak araştırılıyor. Merve'nin son bölümde pestisit nedeniyle zehirlendiğini düşünüp hastaneye koşması, Ufak Tefek Cinayetler'de büyük hareketlenmelere sebep olmuştu. 5. bölüme ,se Oya'nın öfkeyle her şeyi parçalaması damga vurdu. Peki Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

null
Güncellenme: 12:06, 22/11/2017
Ufak Tefek Cinayetler 6. son bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte 5. bölüm izle!

İzleyicileri ekran başına kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 5. bölümde Oya eve girerek her şeyi parçalıyor Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte 5. bölüm izle! Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm 2. ve yeni fragmanını haberimizde bulabilirsiniz!. İşte son bölüm özeti…

ufaktefek5-3

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Oya, Merve'yi gerçekten zehirledi mi? Savaş sanatında yeni perde açılıyor!

Merve’ye ne oldu? Oya ellerini cidden kirletti mi? Serhan, Oya’ya gitgide tutulurken Oya, duygularını açığa çıkartacak mı? Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Mehmet paçasını kurtarmak için kurnazca bir oyun oynuyor. Burcu’yla birlik olup, çocukları kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar. Fakat kimse göründüğü kadar aptal değildir. Mehmet’le Burcu, kendi kazdıkları kuyuya çok acı şekilde düşecekler. Diğer yanda; Savaş sanatında yeni perde, çok sinsice bir oyun planlanıyor. Oya’nın bunu erkenden sezmesi lazım, yoksa işler çok kötü karışacak gibi görünüyor.

ufaktefek5-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ufak Tefek Cinayetler’in yeni bölümünde Oya, evi beyzbol sopasıyla paramparça ediyor. Oya üzerinde oyunlar oynayan Merve ve diğerleri, Oya’nın ne kadar deli bir karakter olduğunu bu bölümde anlıyorlar. Şu ana kadar elindeki gücü tam olarak kullanmayan Oya, karşısındaki problemin bilincindedir. Peki, Oya intikam alacak mı? Yeni bölümde birlikte göreceğiz.

ufaktefek5-1

İŞTE 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI


Ufak Tefek Cinayetler’in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 5. BÖLÜM İZLE!

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi’nin 6. bölüm fragmanı geldiği anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

İlginizi ÇekebilirUfak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanı geldi mi? Kızı, Arzu'nun tarafına geçiyor!Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanı geldi mi? Kızı, Arzu'nun tarafına geçiyor!

 

İlginizi ÇekebilirUfak Tefek Cinayetler konusu ve oyuncuları Kim kimdir? İşte dizinin 1. bölüm 2. fragmanı ve yayın tarihi!Ufak Tefek Cinayetler konusu ve oyuncuları Kim kimdir? İşte dizinin 1. bölüm 2. fragmanı ve yayın tarihi!
Yayınlanma Tarihi:07:57,