Sözcü Plus Giriş

Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm soğuk duş etkisi yarattı! Yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Ufak Tefek Cinayetler 5. bölümü dün akşam ekrana geldi. Star TV'de 21 Kasım Salı günü yayınlanan dizide nefesler kesildi. Beklenen son gerçek olmadı. Oya'nın intikam için yaptığı pestisit oyunundan sonra doktorluğu tehlikeye girmişti. Ancak 5. bölümde her şey bir anda değişti. Merve'nin belki de ilk defa gözü korktu. 6. bölümde bunun değişip değişmeyeceği merak ediliyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin son bölüm özeti ve 5. bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz...

null
Güncellenme: 17:07, 22/11/2017
Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm soğuk duş etkisi yarattı! Yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Ufakl Tefek Cinayetler izleyenleri Oya’nın zaferini kutluyor. 5. bölüm yayınlandı. Oya’nın Sevgi Cumhuriyeti Merve’nin korku imparatorluğunu yıktı. Ayrıca Serhan ile Oya arasındaki yakınlaşma da arttı. Merve bunun farkında olmasa da hiç beklemediği yerden darbe alabilir. Yeni bölüm fragmanı yani 6. bölüm fragmanında neler yaşanacağı merak ediliyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5. BÖLÜMDEN ÇARPICI SAHNE


SON BÖLÜM ÖZETİ

Kliniği mühürlenen Oya ne yapacak? Merve bu hamlesinin ardından hiç tanımadığı düşmanlar kazanıyor. Merve’nin korku cumhuriyetiyle Oya’nın sevgi cumhuriyeti karşı karşıya geliyor! Merve, Oya’nın hayatla en güçlü bağı olan mesleğini elinden almaya kalkarak kendi sonunu hazırladı. Oya, çok öfkeli. Merve’nin bu hamlesine karşılık büyük bir patlama yaşayacak.
ufak-tefek-cinayetler

Arzu ise, atağa geçiyor. Boşanma davası sürecinde Mehmet için zor günler başlıyor. Ufak Tefek Cinayetler son bölümü  yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 5. BÖLÜM İZLE!

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Fakat 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

İlginizi ÇekebilirUfak Tefek Cinayetler konusu ve oyuncuları Kim kimdir?Ufak Tefek Cinayetler konusu ve oyuncuları Kim kimdir?


Yayınlanma Tarihi:15:39,