Ufak Tefek Cinayetler 5. son bölümde neler oldu: Oya kararını verdi! Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetler son bölümü ile tabuları yıktı. 5. bölümü ile 21 Kasım Salı akşamı ekranda olan dizi izleyicilerine ters köşe yaptı. Son bölüm başlar başlamaz Merve'nin kötülükle kazandığı imparatorluğu anlatılırken hiç umulmayan bir olay gelişti. Merve hem Oya'yı sevenlerden hem de kendi yanında olduğunu sandıklarından darbe yedi. Ufak Tefek Cinayetler yeni fragman yayınlandı. İşte 5. son bölüm özeti...

Ufak Tefek Cinayetler 5. son bölümde neler oldu: Oya kararını verdi! Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetlerin son bölümünde her şey Merve’nin kurguladığı gibi gidiyordu. Son anda işler öyle bir tersine döndü ki Merve’nin korku imparatorluğu Oya’nın sevgi cumhuriyetine yenildi. Dizi bittiği gibi yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtının arayanlar Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 5. bölümde Merve Oya’ya kurduğu tuzağın ardından hiç tanımadığı düşmanlar kazanıyor. Merve'nin korku cumhuriyetiyle Oya'nın sevgi cumhuriyeti karşı karşıya geliyor. Duyguların coştuğu son sahneden sonra izleyiciler Merve’nin pes edip etmeyeceğini merak ediyor. Çünkü Oya kötü olmadan onu alt etmiş ve gücün aslında korkudan gelmediğini göstermiştir. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?  İşte sorularınıza yanıtlar…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ufak Tefek Cinayetler’in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

liniği mühürlenen Oya ne yapacak? Merve bu hamlesinin ardından hiç tanımadığı düşmanlar kazanıyor. Merve'nin korku cumhuriyetiyle Oya'nın sevgi cumhuriyeti karşı karşıya geliyor!

Merve, Oya'nın hayatla en güçlü bağı olan mesleğini elinden almaya kalkarak kendi sonunu hazırladı. Oya, çok öfkeli. Merve'nin bu hamlesine karşılık büyük bir patlama yaşayacak. Arzu ise, atağa geçiyor. Boşanma davası sürecinde Mehmet için zor günler başlıyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 5. BÖLÜM İZLE!

Sarmaşık'ta soğuk savaş tüm acımasızlığıyla sürerken cepheler arası bir aşk yeşeriyor. Tam da Oya, büyük bir darbe almışken! Oya'nın Sarmaşık'ta kalması ve savaşmaya devam etmesi için en büyük sebep ne?

Ufak Tefek Cinayetler konusu ve oyuncuları Kim kimdir? İlginizi Çekebilir Ufak Tefek Cinayetler konusu ve oyuncuları Kim kimdir?
Loading...