Sözcü Plus Giriş

Ufak Tefek Cinayetler 7. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Dönüm noktası olacak! Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm izle!

Ufak Tefek Cinayetler 7. bölüm fragmanı geldi mi? sorusu bugün en çok arananlardan biri oldu. Çünkü Ufak Tefek Cinayetler 6. bölümünün son sahnesi heyecanı doruğa çıkardı. Ufak Tefek Cinayetler 6. bölümde Oya geri döndü, yerleşti ve Sarmaşık'ın kızlar grubuna bombayı attı. Yaşanan gelişmelerin ardından 7. bölüm fragmanı heyecan içinde bekleniyordu. İşte Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm izleme linki ve son bölüm özeti ve Ufak Tefek Cinayetler 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı...

null
Güncellenme: 15:42, 29/11/2017
Ufak Tefek Cinayetler 7. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Dönüm noktası olacak! Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm izle!

Ufak Tefek Cinayetler 6. bölümünde Oya’nın zaferi yaşandı. Merve ile Pelin arasına soktuğu nifak o kadar hızla çözüldü ki bu kadarını Oya bile beklemezdi. Ancak son sahne zafer bitecek mi sorusunu akıllara getirdi. Dizi bittiği gibi yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtının arayanlar Ufak Tefek Cinayetler 7. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 6. bölümde Yıllardır bozulmayan şer birliğini, bir gecede bozuyor Oya. Arzu, Merve ve Pelin ayrı taraflara savrulup, düşman oluyorlar birbirlerine. Pelin, Merve kapışması görülmeye değer. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm özeti ve Ufak TEfek Cinayetler yeni bölüm detayları…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Fakat 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten Ufak Tefek Cinayetler 7. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ufak Tefek Cinayetler'in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM ÖZETİ

Yıllardır aralarından su sızmayan kadınlar yoksa dağılıyor mu?

Harekete geçme vakti! Oya geri döndü, yerleşti. Şimdi Sarmaşık’ın kızlar grubuna bombayı atıyor. Yıllardır bozulmayan şer birliğini, bir gecede bozuyor Oya. Arzu, Merve ve Pelin ayrı taraflara savrulup, düşman oluyorlar birbirlerine. Pelin, Merve kapışması görülmeye değer. İkisi de birbirini Sarmaşık’tan dışlatma peşinde. Bir de işin içine Burcu girince, hepten karışıyor ortalık! Arzu diğer yanda, nihayet evini elinde tutabilmek için harekete geçiyor. Arzu’yu pasif ve aptal sananlar için şok edici günler başlıyor. Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 7. BÖLÜM İZLE!

Ufak tefek cinayetler, bütün dengelerin değiştiği, nefessiz izlenecek yeni bölümüyle Salı akşamı Star'da.

İlginizi ÇekebilirUfak Tefek Cinayetler konusu ve oyuncuları Kim kimdir?Ufak Tefek Cinayetler konusu ve oyuncuları Kim kimdir?
Yayınlanma Tarihi:23:19,