Ufak Tefek Cinayetler 8. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Ufak Tefek Cinayetler 7. son bölüm izle!

Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacağını öğrenmek isteyen izleyiciler tarafından Google üzerinden araştırılıyor. Her yeni bölümünde heyecan dorukta olan Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Merve tahtını geri almak için harekete geçiyor. 7. bölümde Oya işbirliği yaparken, Merve, Pelin’e boyun eğdirmek ve Arzu’yu geri kazanmak için kolları sıvıyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler yeni fragmanı geldi mi? 8. bölümde neler olacakk? İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm özeti...

Ufak Tefek Cinayetler 8. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Ufak Tefek Cinayetler 7. son bölüm izle!

Dizi bittiği gibi yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtının arayan izleyiciler Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 7. bölümde Arzu aldatıldığını bunca zamandır bilip de ona söylemeyen Merve'yi affedebilir mi? Öte yandan Mehmet, Burcu'ya da Sarmaşık'tan ev almaya kalkınca ortalık iyice karışıyor. Merak edilen soru yayıncı kuruluş Ufak Tefek Cinayetler 8. yeni bölüm fragmanını yayınladı mı? İşte tüm ayrıntılar…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Fakat 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten Ufak Tefek Cinayetler 8. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ufak Tefek Cinayetler’in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Merve tahtını geri almak için harekete geçiyor. Sarmaşık’ta işler feci karışıyor!

Şimdi Merve için tahtını geri alma zamanı… Kılıçlar çekiliyor. Sarmaşık kadınları isyanın bedelini ağır ödeyecek! Merve bu hafta aynı anda birçok cephede savaşıyor. Merve, Pelin'e boyun eğdirmek ve Arzu'yu geri kazanmak için kolları sıvıyor. Peki bu o kadar kolay mı? Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 7. BÖLÜM İZLE!

Pelin bir defa gücün tadına varmışken geri adım atar mı?  Arzu aldatıldığını bunca zamandır bilip de ona söylemeyen Merve'yi affedebilir mi? Öte yandan Mehmet, Burcu'ya da Sarmaşık'tan ev almaya kalkınca ortalık iyice karışıyor!

Merve'nin halletmesi gereken esas meselesi ise, Oya! Oya'ysa önüne geçemediği bir aşka kendini kaptırmak üzere.

ARGOS HEM KENDİNİN HEM ARKADAŞLARININ KARNINI DOYURUYOR

Ufak Tefek Cinayetler’in özel oyuncusu ‘Argos’ kazandığı harçlıkla hem kendisinin hem Reşadiye ormanındaki sokak hayvalarının karnını doyuruyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler’de yer alan oyuncu köpeğimiz Argos kazandığı bölüm harçlıkları ile sokak hayvanı dostlarına sahip çıkıyor. Ayrıca Ufak Tefek Cinayetler ekibi çekim yapılan mekanlarda sokak hayvanları için bir kap yemek bir kap su kampanyasına düzenli olarak destek veriyor.

Dizinin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinden birinde ise sokak hayvanları için anlamlı mesaj verilmişti. Oya karakterine hayat veren Gökçe Bahadır'ın sokak hayvanları üzerinden mesaj vererek onları fark ettirmiş, bu dialogları ekran başındaki herkesi duyarlı olmaya davet etmişti.