Ufak Tefek Cinayetler 9. bölüm 2. fragmanı da geldi! Kötüleri affeden iyilere zarar verir! 8. bölüm izle

Star TV'nin en sevilen dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler'in 9. bölüm 2. fragmanı da geldi! Serhan Edip ve Oya'nın sevgili olmadıklarını anlar. Oya'ya sorduğu geröekten duymak istiyor musun? sorusu da gelen 2. fragmandaki en dikkat çeken sahnelerden biri oluyor.

Ufak Tefek Cinayetler 9. bölüm 2. fragmanı da geldi! Kötüleri affeden iyilere zarar verir! 8. bölüm izle

Gelen 2. ve son fragmana Oya ve Edip arasındaki sevgili krizi damga vuruyor. Ufak Tefek Cinayetler 2. fragmanı Serhan’ın Oya’nın yalanına inanmadığını göstermesi ile bitiyor. İşte 9. bölüm 2. fragmanında yaşananlar ve 8. bölüm izleme linki…

ufaktefek9-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sarmaşık fena karıştı. Merve, Oya’nın Taylan’la; Pelin ise, Serhan’la olduğunu düşünüyordu. Manikürcü ajanın getirdiği kol düğmesi kimin? Serhan’ın mı yoksa Taylan’ın mı? İkisinde de aynı takımdan var, iki kadının da hayatı alt üst olabilir. İkisinin de kocasını kaptırmamak için yapmayacağı şey yok. Kazan kaynıyor! Peki bundan sonra ne olacak? Aşk ve ahlak arasında sıkışıp kalan Oya'yı neler bekliyor? Tüm gücünü kocalarından alan kadınların muhiti Sarmaşık'ta, Oya bekar bir kadın olarak yerini nasıl muhafaza edecek?

Arzu cephesindeyse boşanmaya sayılı gün kaldı. Evi Arzu'ya kaptırmış olmayı hazmedemeyen Burcu, Sarmaşık'tan bir ev seçiyor kendine. İşte başarılı olmak için canla başla çalışan Arzu, eski kocası Mehmet ve onun metresi Burcu'yla komşu mu olacak?

Oya'nın muhteşem aşığı kim? @gokce.bhdr @gurbuzasli @badenzi @ayyapim @startv

Ufak Tefek Cinayetler (@ufaktefekcinayetler_dizi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Oya ve Serhan ikilisi dönülmez bir noktaya geldi. Aşıklar bir karar vermek zorunda. Bundan sonra kendilerini kandırmaları mümkün değil. İmkansız ama inkar edilemeyecek denli hakiki bir aşk onlarınki… Bir o kadar da zor. Bu aşk onları da değiştirecek mi, asla yapmam dedikleri şeyleri yapacaklar mı?

ufaktefek9-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Oya, Edip ve Serhan arasında savruluyor!

20 yıl sonra gelip, onu mahvedenlerin masasına oturan Edip’in aklında ne var? Oya kadar masum bir yerden oynayacak gibi değil. Merve durmuyor tabii, bu ilişkiye el atıyor. Fakat karşılığı çok fena olacak.

Taylan'ın Gıybet Köşesi! @feritaktug @yldrysahinler @ayyapim @startv

Ufak Tefek Cinayetler (@ufaktefekcinayetler_dizi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Edip’ten şaşırtan hamleler izleyeceğiz. Entrikayı bir de ondan izleyelim.

ufaktefek9-3

Diğer yanda Serhan çok bozuldu tabii. Fakat keskin zekasıyla ipi tuttuğu yerden çözmeye başlıyor işleri. Oya ise bu fırtınada aklını yitirecek gibi. Edip ve Serhan arasında savruluyor. İki zeki adam iki ayrı tarafa estirecek Oya’yı.

Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm 2. fragmanı da yayında! Biz bir daha görüşmeyelim! Ufak Tefek Cinayetler 7. son bölüm izle! İlginizi Çekebilir Ufak Tefek Cinayetler 8. bölüm 2. fragmanı da yayında! Biz bir daha görüşmeyelim! Ufak Tefek Cinayetler 7. son bölüm izle!