Ufak Tefek Cinayetler 9. yeni bölüm fragmanı geldi! Onun içinde bir karanlık gizli! İşte 8. son bölüm izleme linki!

Dün akşam 8. bölümü yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler 9. bölüm fragmanı da geldi! Fragmanda Edip'i yemekte gören Serhan adeta çıldırdı. Ufak Tefek Cinayetler son bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte yeni fragman ve 8. bölüm izleme linki. Ufak Tefek Cinayetler 9. bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar...

Ufak Tefek Cinayetler 9. yeni bölüm fragmanı geldi! Onun içinde bir karanlık gizli! İşte 8. son bölüm izleme linki!

Ufak Tefek Cinayetler 9. yeni bölüm fragmanı geldi!  Dört kadın dört adam arasında geçen olayları anlatan Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Oya ve Serhan ikilisi dönülmez bir noktaya gelmişti. Birlikte yenilen yemek esnasında Oya’nın sevgilisi olarak yemeğe katılan Edip Serhan’ı adeta çıldırttı. 9. bölüm heyecan içinde geçecek gibi görünüyor. Aşıklar bir karar vermek zorunda.  İşte 8. son bölüm özeti ve merak edilenler…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 9. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 

Ufak Tefek Cinayetler'in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Sarmaşık fena karıştı. Merve, Oya’nın Taylan’la; Pelin ise, Serhan’la olduğunu düşünüyordu. Manikürcü ajanın getirdiği kol düğmesi kimin? Serhan’ın mı yoksa Taylan’ın mı? İkisinde de aynı takımdan var, iki kadının da hayatı alt üst olabilir. İkisinin de kocasını kaptırmamak için yapmayacağı şey yok. Kazan kaynıyor! Peki bundan sonra ne olacak? Aşk ve ahlak arasında sıkışıp kalan Oya'yı neler bekliyor? Tüm gücünü kocalarından alan kadınların muhiti Sarmaşık'ta, Oya bekar bir kadın olarak yerini nasıl muhafaza edecek? Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 8. BÖLÜM İZLE!

Arzu cephesindeyse boşanmaya sayılı gün kaldı. Evi Arzu'ya kaptırmış olmayı hazmedemeyen Burcu, Sarmaşık'tan bir ev seçiyor kendine. İşte başarılı olmak için canla başla çalışan Arzu, eski kocası Mehmet ve onun metresi Burcu'yla komşu mu olacak?

Oya ve Serhan ikilisi dönülmez bir noktaya geldi. Aşıklar bir karar vermek zorunda. Bundan sonra kendilerini kandırmaları mümkün değil. İmkansız ama inkar edilemeyecek denli hakiki bir aşk onlarınki… Bir o kadar da zor. Bu aşk onları da değiştirecek mi, asla yapmam dedikleri şeyleri yapacaklar mı?