Ufak Tefek Cinayetler final tarihi belli oldu! Ufak Tefek Cinayetler final bölümü ne zaman?

"Ufak Tefek Cinayetler'in final mi yapıyor?" sorusu yanıt buldu. Star TV'nin fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in ekran macerası final bölümü ile sona eriyor. Peki, Ufak Tefek Cinayetler ne zaman final yapacak? İşte, Ufak Tefek Cinayetlet dizisi final tarihi...

Ufak Tefek Cinayetler final tarihi belli oldu! Ufak Tefek Cinayetler final bölümü ne zaman?

Star TV’nin sevilen dizileri arasında yer alan Ufak Tefek Cinayetler yayın hayatının 2. sezonunda final bölümü ile ekranlara veda ediyor. Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler’in geçtiğimiz bölümlerinde Tülin Özen de projeden ayrılmıştı.Peki, Ufak Tefek Cinayetler ne zaman final yapacak?

Ufak Tefek Cinayetler 44. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? Şebnem Aksak fırtına estirecek! (Ufak Tefek Cinayetler 43. son bölüm izle) İlginizi Çekebilir Ufak Tefek Cinayetler 44. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? Şebnem Aksak fırtına estirecek! (Ufak Tefek Cinayetler 43. son bölüm izle)

UFAK TEFEK CİNAYETLER FİNAL BÖLÜMÜ TARİHİ

Star TV’de ekrana gelecen Ufak Tefek Cinayetler’in final tarihi belli oldu. Bu sezon reytingleri düşen dizinin 2 bölüm sonra 45. haftasında ekrana veda edeceği öğrenildi.