Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler sezon finali fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler sezon finali fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler sezon finali fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtım animasyon olarak çekildi ve büyük ilgi gördü. Kimin öleceği yüksekten düşen dizi karakterleri eşliğinde anlatılmaya çalışılarak oldukça farklı bir işe imza atılmış. İşte Ufak Tefek Cinayetler sezon finali fragmanı ve Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linki...
Magazin 1 Haziran 2018 - 10:04

Star TV’de Ufak Tefek Cinayetler sezon finali yapıyor. Sezon final fragmanı herkesi ters köşeye düşürecek şekilde animasyon olarak paylaşıldı ve büyük ilgi gördü. İşte o Ufak Tefek Cinayetler sezon finali tanıtımı, Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linki ve finale dair gelişmeler…SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cinayet günü geldi çattı!

İşte nihayet o gündeyiz. Planlar, hazırlıklar, hamleler ard arda geliyor.

Sarmaşık sakinleri, o gün korkunç bir cinayete tanık olacaklarından habersiz bir şekilde Oya’nın partisine hazırlanıyorlar. Pelin, Merve'yi öldürmeyi kafaya koymuş durumda. Arzu ise Burcu'yu ortadan kaldırmadan gün yüzü görmeyeceğini anladı. Merve ise Oya’yla başka Elif’le başka bir kumpas kurdu, Ne tarafta olduğunu kendisinden başka kimse bilmiyor.
Serhan bir yandan Mehmet bir yandan, olacakları engellemenin peşinde. Oya kendi tarafından harekete geçiyor, onun da bir hamlesi var şimdi. Ve parti başlıyor! Bakalım kim amacına ulaşacak ve bu partide öldürülen kim olacak? Şimdi baş komiser Kemal, Sarmaşık vakasını çözmeye her zamankinden daha yakınken, kimsenin aklına gelmeyen bir gelişme, bomba gibi düşüyor! Kemal şimdi çok başka bir yerde!

 

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 15:07 - 03.06.2018