Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler neden yok? Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm ne zaman? İşte yayın akışı…
Ufak Tefek Cinayetler neden yok? Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm ne zaman? İşte yayın akışı…
Ufak Tefek Cinayetler bu akşam neden yok? Ufak Tefek Cinayetler dizisini yayın akışında göremeyen izleyiciler neden yok merak ediyor. Ayrıca Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm ne zaman yayaınalnacak sorusunun yanıtını da öğrenmek için Google üzerinden aramalar yapıyorlar. Star TV yeni bölümü yerine dizinin kolaj bölümünü ve bir sinema filmini yayınalacak. Peki Ufak Tefek Cinayetler neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte tüm merak edilenler...
Magazin 2 Ocak 2018 - 17:53

Ufak TEfek cinayetler neden yok sorusu dizini takipçileri tarafından merak ediliyor. Dizinin takipçileri Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü bu akşam yayın akışında yer almayınca ‘bu akşam neden yok?’, ‘bitiyor mu?’, ‘yeni bölüm ne zaman yayınlacak?’ sorularının yanıtlarını arıyor. Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Merve şüphelerinde haklı çıkacak mı merak ediliyor. Peki bu akşam neden yok? Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte tüm detaylar…

BU AKŞAM NEDEN YOK?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni yıl tatili nedeni ile bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü yerine sezon başından bu güne kadar yayınlanan hikayeden “kolaj” bir parça ekrana gelecek.

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü bir hafta gecikmeli olarak 9 Ocak Salı günü yayınlanacak.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde, Merve ilk kez Serhan’dan şüphe duymaya başlıyor. İpin ucunu yakalıyor, bakalım nereye çıkacak? Diğer yanda Edip susacak gibi değil, geçmiş günahları anlatmakta kararlı. İki prenses yalvar yakar hale geliyorlar ama yok, ikna olmuyor. Serhan ise geçmiş hikayeyi ilk defa duyduğunda, hemen Oya ile yüzleşiyor. Oya ne anlatacak? Arzu için en zor süreç başladı şimdi: Burcu artık resmen var. Çocuklarının bu kadınla ilişki kurmasına izin verecek. Bu sırada mali polis bütün dolandırıcılık kayıtlarını incelemeye başladı. Rıza çoktan kaçtı. Serhan Merve çifti farkında bile olmadan uçuruma sürükleniyorlar. İşte Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı…

ARGOS SOKAK HAYVANLARININ KARNINI DOYURUYOR

Kazandığı parayla sokak hayvalarının karnını doyuruyor Ufak Tefek Cinayetler’in özel oyuncusu ‘Argos’ kazandığı harçlıkla hem kendisinin hem Reşadiye ormanındaki sokak hayvalarının karnını doyuruyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler’de yer alan oyuncu köpeğimiz Argos kazandığı bölüm harçlıkları ile sokak hayvanı dostlarına sahip çıkıyor. Ayrıca Ufak Tefek Cinayetler ekibi çekim yapılan mekanlarda sokak hayvanları için bir kap yemek bir kap su kampanyasına düzenli olarak destek veriyor.

Dizinin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinden birinde ise sokak hayvanları için anlamlı mesaj verilmişti.

Oya karakterine hayat veren Gökçe Bahadır'ın sokak hayvanları üzerinden mesaj vererek onları fark ettirmiş, bu dialogları ekran başındaki herkesi duyarlı olmaya davet etmişti.

Son güncelleme: 18:20 - 02.01.2018