Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak tefek Cinayetler 22. yeni bölüm fragmanı geldi!
Ufak tefek Cinayetler 22. yeni bölüm fragmanı geldi!
Ufak Tefek Cinayet 22. yeni bölümle gömülen yalanlar gün yüzüne çıkıyor. Merve artık Serhan'ın açtığı boşanma davasından kaçamayacak. Yeni bölüm fragmanını izleyenler boşanmasının bu bölümde olup olmayacağını merak ediyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler 22. yeni bölüm fragmanı ve Sarmaşık'ta bu hafta yaşanacaklar...
Magazin 25 Mart 2018 - 11:07

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları Star TV’de ekrana gelen dizisinin 22. bölümünde Serhan ile Merve’nin boşanma davasını izleyeceğiz. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanında avukat Merve’ye lafı dolandırmadan aşk mı para mı diye soruyor. Serhan Oya ile aşk sarhoşluğu yaşıyor. Geçmişte toprağın altına gömülen şeytanlar da bir bir çıkıyor ve gözünü kin bürümüş Tunç, bir türlü Merve’yle Pelin’in peşini bırakmıyor. Üstelik Merve’nin hedef şaşırtması da başına daha büyük işler açacağa benziyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER HAKKINDA

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabeti anlatan hikaye, git gide sertleşen bir savaşı da gözler önüne seriyor. Dahası; ortada gizem dolu bir cinayet var.

Yapım: Ay Yapım
Senaryo: Meriç Acemi
Yönetmen Ali Bilgin

Oyuncu Kadrosu:
Oya: Gökçe Bahadır
Merve: Aslıhan Gürbüz
Serhan: Mert Fırat
Pelin: Bade İşçil
Taylan: Ferit Aktuğ
Arzu: Tülin Özer
Mehmet: Yıldıray Şahinler
Edip: Selim Bayraktar
Burcu: Duygu Sarışın

Son güncelleme: 11:09 - 25.03.2018