Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler sezon finali full izle!
Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler sezon finali full izle!
Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yayınlanan final bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonuyla da adından söz ettirecek gibi görünüyor. Sarmaşık Sokak sakinleri ve yayınlanan oldukça farklı yeni sezon fragmanı ve Ufak Tefek Cinayetler sezon finali full izleme linki haberimizde...
Magazin 7 Haziran 2018 - 11:52

Star TV’nin en çok izlenen dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtım farklı yapısıyla izleyenlerden tam not aldı. İşte Ufak Tefek Cinayetler sezon finali izleme linki, son bölümde neler olmuştu? sorusunun yanıtı ve yeni sezona dair ayrıntılar…

ufak-teferk-cinayetler-yeni-sezon-tanitim-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Her şey açığa çıkıyor!

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var!

Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ SEZON TANITIMI

UFAK TEFEK CİNAYETLER SEZON FİNALİ İZLE

ufak-teferk-cinayetler-yeni-sezon-tanitim-2