Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler’de iki yeni isim yeni bölümde kadroya dahil oluyor! İşte o isimler…
Ufak Tefek Cinayetler’de iki yeni isim yeni bölümde kadroya dahil oluyor! İşte o isimler…
Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Mert Fırat'ın yer aldığı Star TV dizisi Ufak Tefek Cinayetler'de iki yeni isim yeni bölümde kadroya dahil oluyor! İşte 'Pelin'in babası' ve Serhan'ın annesi'nin canlandıracak o iki isim...
Magazin 20 Şubat 2018 - 09:15

Star TV’nin başarılı dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler’de iki yeni isim dizinin yeni bölümünde  kadroya dahil edildi. Peki bu iki isim kim? İşte sevilen diziye dahil olan iki tecrübeli oyuncu…

ZAFER DİPER VE DİLEK GÜVEN UFAK TEFEK CİNAYETLERDE

20 Şubat Salı akşamı ekrana gelecek ‘Ufak Tefek Cinayetler’ yeni bölümünde; Zafer Diper, ‘Pelin'in zengin iş adamı babası ‘Ekrem Bey’ karakterine hayat verecek.

dilekguven

Dilek Güven ise ‘Serhan'ın annesi ‘Betül Aksak’ olarak izleyici karşısına çıkacak. Oya ile Serhan'ı öğrenen Pelin, kafasındaki planlara babası Ekrem Bey'i de dahil eder ve beklenmedik dörtlü, akşam yemeği için kendilerini aynı masada bulur.

zaferdiper

Serhan'ı kaybetmeyi kabul etmeyen Merve, son çare kayınvalidesinin kapısını çalar. Serhan'ın arasının açık olduğu annesi Betül'den tavsiye alan Merve, son kozunu da oynar.

‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisi, her Salı akşamı Star'da.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 17. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İki değişik tür kadın, iki farklı hareket planı… Merve’nin Serhan’ı farklı, Oya’nınki farklı. Peki kim ona iyi geliyor? Serhan’ın kimi istediği belli ama Oya’nın düşmanı büyük! Savaşması lazım. Üstelik bu defa ciddi bir müttefiki var Oya’nın; Pelin!

Pelin, Merve’yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! Olacak bu iş ve Merve bitecek! Bakalım ne hin planlar kuruyor Pelin…Bu arada Mehmet; Arzu ve Burcu arasında… Genç sevgilisinden kurtulup ailesine geri dönmek istiyor. Burcu’nun efsane hamlesine hazır olun!! Merve’den de dev bir plan geliyor bu bölüm. Hayran olmamak elde değil, Merve bu!

Ufak Tefek Cinayetler akıl oyunlarıyla dolu, entrikalı yeni bölümüyle Salı akşamı Star’da!…

Son güncelleme: 09:32 - 20.02.2018