Ufak Tefek Cinayetler için 2 yeni fragman geldi: 7. bölümde kılıçlar yeniden çekiliyor! 6. bölüm izle

Ufak tefek cinayetler 6. bölümde bütün dengelerin değişti. Oya mağlupken galip duruma geldi. Üstelik Oya'nın kendinden emin bir şekilde güçlenmesinin altında Merve'nin yaptığı kötülük planı yatıyor. Serhan ile de kuvvetli bir bağ kuran Oya'nın akıbeti ilerleyen bölümlerde nasıl olacak diye merak ediliyor. Yeni bölüm fragmanında Merve tahtını geri almak için harekete geçiyor. Sarmaşık'ta işler feci karışıyor. Yeni bölüm fragmanının ise nefessiz izlenmesi bekleniyor.İşte 7. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm (6. bölüm) özeti..

Ufak Tefek Cinayetler için 2 yeni fragman geldi: 7. bölümde kılıçlar yeniden çekiliyor! 6. bölüm izle

Ufak Tefek Cinayetler 6. bölümü ile geçtiğimiz salı ekrana geldi. Oya’nın Sarmaşık’a temelli dönüşünü gördüğümüz son bölümde Merve ve Pelin birbirine düştü. Oya intikam bayrağını çekti ve bir lafı ile düşman ittifakını bozdu. Öte yandan Serhan ile yakınlaşmaya da devam ediyor. Ancak bu yakınlaşmayı Merve’nin ruhu son bölüme kadar duymamıştı. 7. bölüm fragmanında Merve Serhan’ın kaşı karşıya gelmesi bekleniyor. Bu da kılıçların yeniden çekileceği şeklinde yorumlanıyor.

YENİ BÖLÜMDEN AŞK KOKAN KARE:
yen-fragman

Arzu, Pelin ile Merve’nin eşinin yasak aşkından haberdar olduğunu öğrenince ılımlı tarafını çöpe atıyor. Evini geri almak için hamlesini yapıyor. Ve Mehmet’e ilk golünü atıyor.

YENİ BÖLÜM İÇİN 2 FRAGMAN GELDİ

Harekete geçme vakti! Oya geri döndü, yerleşti. Şimdi Sarmaşık’ın kızlar grubuna bombayı atıyor.  Ufak Tefek Cinayetler’in yeni bölüm yani 7. bölüm fragmanı yayında

 

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yıllardır aralarından su sızmayan kadınlar yoksa dağılıyor mu? Yıllardır bozulmayan şer birliğini, bir gecede bozuyor Oya. Arzu, Merve ve Pelin ayrı taraflara savrulup, düşman oluyorlar birbirlerine. Pelin, Merve kapışması görülmeye değer. İkisi de birbirini Sarmaşık’tan dışlatma peşinde. Bir de işin içine Burcu girince, hepten karışıyor ortalık! Arzu diğer yanda, nihayet evini elinde tutabilmek için harekete geçiyor. Arzu’yu pasif ve aptal sananlar için şok edici günler başlıyor.

ufak-tefek- cinayetler

UFAK TEFEK CİNAYETLER 6. BÖLÜM İZLE

7. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şimdi Merve için tahtını geri alma zamanı… Kılıçlar çekiliyor. Sarmaşık kadınları isyanın bedelini ağır ödeyecek! Merve bu hafta aynı anda birçok cephede savaşıyor. Merve, Pelin'e boyun eğdirmek ve Arzu'yu geri kazanmak için kolları sıvıyor. Peki bu o kadar kolay mı?  Pelin bir defa gücün tadına varmışken geri adım atar mı?
yeni-bolum

Arzu aldatıldığını bunca zamandır bilip de ona söylemeyen Merve'yi affedebilir mi? Öte yandan Mehmet, Burcu'ya da Sarmaşık'tan ev almaya kalkınca ortalık iyice karışıyor!

Merve'nin halletmesi gereken esas meselesi ise, Oya! Oya'ysa önüne geçemediği bir aşka kendini kaptırmak üzere.

ufak-tefek-cinayetler