Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler’den yeni bölüm için 2. fragman da geldi! 27. bölümde Oya anlayacak mı?
Ufak Tefek Cinayetler’den yeni bölüm için 2. fragman da geldi! 27. bölümde Oya anlayacak mı?
Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanında Merve'nin ne kadar ileri gidebileceğini görüyoruz. Oya'ya yanlış ilaç tedavisi uygulatıyor. Serhan ile Oya'nın arası açılıyor. Peki yayınlanan 2. bölüm fragmanında neler var? İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi 27. bölüm fragmanları...
Magazin 30 Nisan 2018 - 09:58

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 27. yeni bölümü için 2 yeni fragmanı da geldi. Sarmaşık’ta Merve dönemi başladı. Serhan ile Oya’nın birlikteliğini öğrenince daha tehlikeli bir hal aldı.Merve,  Oya’yı çocuk konusunda vuruyor.  Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Oya’nın ilacın etkisi ile neler yaptığını ve Merve’nin Arzu’yu ortadan kaldır diye akıl verişini izliyoruz. 

UFAK TEFEK CİNAYETLER 2 YENİ FRAGMANI YAYINLANDI


SON BÖLÜM ÖZETİ

Bu arada Oya'nın hayatında çok heyecan verici bir gelişme var. Gelecek, ışıldıyor mu Oya'ya? Arzu, o yumruğun intikamını tam da kadınca bir oyunla alacak. Mehmet'i oyuna çekiyor. Kare as'ın dördüncüsü Pelin'in ise başına çorap örülmekte! Tam da evinin içinde, farkında olmadığı bir tehlike var. Taytay'ını kaybetmesi, an meselesi. Ufak Tefek Cinayetler, şok finaliyle bu hafta çok şaşırtacak.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ FRAGMAN