Uğur Dündar, Halit Akçatepe’nin vefatının ardından duygularını paylaştı

Uğur Dündar, Halit Akçatepe'nin vefatının ardından duygularını sozcu.com.tr'ye anlattı ve "Halit Akçatepe her zaman gönlümüzde, hafızamızda kalacaktır" dedi.

Uğur Dündar, Halit Akçatepe’nin vefatının ardından duygularını paylaştı

“Halit Akçatepe’nin hiçbir zaman yaşlanmayacağını düşünürken ölüm haberini alınca kelimenin tam anlamıyla şoke oldum. O tıpkı Kemal Sunal, Levent Kırca, Tarık Akan ve Zeki Alasya gibi bu fani alemden göçmüş çok değerli sanatçı dostlarımızdan biri oldu. Oynadığı rollerde gösterdiği başarı ve geride bıraktığı ölümsüzlerden biri olarak hafızalarımıza yerleşti. Nur içinde yatsın. Özdemir Asaf  “Kimi gittikçe kalır, kimi kaldıkça gider” diye yazmıştır. Halit Akçatepe her zaman gönlümüzde, hafızamızda kalacaktır.

Müjdat Gezen: 60 yıllık arkadaşımdı İlginizi Çekebilir Müjdat Gezen: 60 yıllık arkadaşımdı Ünlüler Halit Akçatepe'nin vefatının ardından paylaştı İlginizi Çekebilir Ünlüler Halit Akçatepe'nin vefatının ardından paylaştı Halit Akçatepe hayatını kaybetti... 'Meğer Hababam Sınıfı filminde Rıfat Ilgaz'ın kendisini oynamışım' İlginizi Çekebilir Halit Akçatepe hayatını kaybetti... 'Meğer Hababam Sınıfı filminde Rıfat Ilgaz'ın kendisini oynamışım' Halit Akçatepe hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Halit Akçatepe hayatını kaybetti