Uğur Yücel, İçerde dizisinin çekimlerinde tabuta girince fenalaştı!

Uğur Yücel, İçerde dizisinin 26. bölümü için yapılan çekimlerinde fenalaştı. Uğur Yücel senaryo gereği bir tabutun içine girmek durumunda kaldı.

Uğur Yücel, İçerde dizisinin çekimlerinde tabuta girince fenalaştı!

Show TV’nin sevilen dizisi İçerde geçtiğimiz günlerde kadrosuna usta oyuncu Uğur Yücel’i kattı. Kudret Sönmez karakterini canlandıran Uğur Yücel dizinin 26. bölümünün çekimlerinde tabuta girmek zorunda kaldı. Çetin Tekindor’un canlandırdığı Kudret, Kudret’i canlı canlı mezara soktu!

5 KEZ TEKRAR EDİNCE FENALAŞTI!

Senaryo gereği Celal’in Kudret’i canlı canlı gömmesi gerekiyordu ki bu sahne için Uğur Yücel bir tabutun içine girmek durumunda kaldı. Kapalı ve dar alanlarda kalma korkusu olan Uğur Yücel, çekim 5 kez tekrarlanınca fenalaştı. Uğur Yücel “Üzerime bir de toprak atılınca fenalaştım. Canlı canlı tabuta girmek ne fena bir şeymiş’.’ dedi.

 

İÇERDE 27. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa'nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal'e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa'yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar. Mustafa'nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa'ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim'e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa'ya karşılık Celal'le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

İçerde 27. bölüm 2. fragmanı izle: Büyük çatışma İlginizi Çekebilir İçerde 27. bölüm 2. fragmanı izle: Büyük çatışma