Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ümit Erdim kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Ümit Erdim kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Hayat Bilgisi dizisi ile tanıdığımız Ümit Erdim bu akşam Beyaz Show'a konuk oluyor. Fenomen yarışmanın izleyicileri Ümit Erdim kimdir merak ediyor. Başarılı sunucu ve oyuncu Ümit Erdim hakkında tüm merak edilenler haberimizde.
Magazin 30 Mart 2018 - 13:56

Ümit Erdim, sinema filmleri, sunduğu progRamlar ve dizi oyunculuğu ile televizyon dünyasının ünlü isimlerinden. Ümit Erdim kimdir, kaç yaşında ve nereli sorularının yanıtlarını arayan vatandaşlar Google’a başvuruyor. Haberimizde Ümit Erdim kimdir sorusunun yanıtını ve tüm bilinmeyenlerini bulabilirsiniz.

ÜMİT ERDİM KİMDİR?

tiyatro ve dizi oyuncusu Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli'nde doğdu. İlkokul ve ortaokuldan sonra, İzmit Atılım Anadolu Lisesi’ni bitirdi. 1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oynadı. 1997 yılında Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam etti. Birçok dizide rol almasına rağmen Hayat Bilgisi dizisindeki ‘Var mısın Arif' karakteriyle hafızalara kazındı.

Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci oldu. Uzun süredir dizi projelerinden uzak olan Ümit Erdim, İstanbul’da bir lokanta işletmektedir. 2015 yılının Ocak ayında 3. sezonu başlayan “Benzemez Kimse Sana” programında jüri üyeliğini üstlendi. Sosyal medya aracılığıyla evlenme teklifi ettiği Seda Çınar'la 2017 Mayıs ayında nikah masasına oturdu. Uzun süredir dizi projelerinden uzak olan Ümit Erdim, İstanbul’da bir lokanta işletmektedir.