Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Üniversite aşkına döndü
Üniversite aşkına döndü
Beş yıl evli kaldığı Murat Aşık’tan 2013 yılında boşanan Esra Eron, üniversite yıllarında aşk yaşadığı Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Ergun Gürsoy’un yeğeni Efe Gürsoy’la Cihangir’de görüntülendi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 21 Nisan 2017 - 01:03

Beş yıl evli kaldığı Murat Aşık'tan 2013 yılında boşanan Esra Eron, üniversite yıllarında aşk yaşadığı Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Ergun Gürsoy'un yeğeni Efe Gürsoy'la Cihangir'de görüntülendi.

ERGUN GÜRSOY'UN YEĞENi

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski Başkanı Metin Aşık'ın oğlu Murat Aşık'ın boşandığı eşi Esra Eron, yeni bir aşka yelken açtı. Eron, önceki akşam Galatasaray Spor Kulübü'nün eski yöneticilerinden Ergun Gürsoy'un yeğeni Efe Gürsoy'la objektifimize yansıdı.

3

YILLAR SONRA YENiDEN

‘Cihangir Adana İl Sınırı' adlı restorandan çıkan sevgililer otomobillerinin içinde fotoğrafları çekilince gülümsemekle yetindi. Çiftin, yıllar önce aynı üniversitede okurken de bir dönem flört ettikleri, Eron'un boşanmasının ardından tekrar bir araya geldikleri öğrenildi.

Son güncelleme: 01:07 - 21.04.2017