Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler güzelliklerini maskeye borçlu! Serenay Sarıkaya da o trende dahil oldu
Ünlü isimler güzelliklerini maskeye borçlu! Serenay Sarıkaya da o trende dahil oldu
Her daim bakımlı görünmek için neredeyse bir servet harcayan ünlü isimleri bir de güzellik maskeleriyle görün! İşte nasıl göründüklerini umursamayarak, maskeli fotoğraflarını paylaşan ünlüler…
Magazin 28 Mart 2018 - 22:04

Cildine özen gösteren oyuncu Serenay Sarıkaya, hem düzenli olarak cilt bakımı yaptırıyor hem de evde kendi kendine maske yapıyor. Önceki gün evinde maske yapan 26 yaşındaki oyuncu, cilde ışıltı veren altın maskeyle poz verip “Maskelerin efendisi” şeklinde esprili bir not düştü.
serenaysarikaya

Adriana Lima, güzelliğini korumak için bakımlarını ihmal etmiyor. 37 yaşındaki 2 çocuk annesi Brezilyalı model, yüzüne kömür maskesi yaptığı Instagram’da paylaştı. Simsiyah yüzüyle görenleri şaşkına çeviren Adriana Lima, paylaşımına da “Ninja” notu düştü. Karate hareketleri yaparak da moda giren modelin hayranları “Sevgilin Metin seni bu halde görmesin” esprisi yaptı.
adrianaAdriana Lima, daha önce de beyaz maskeli fotoğrafını sosyal medyada paylaşmıştı.

AdrianaLima

AdrianaLima

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, son dönemde sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Yüzüne altın maskesi yaptıran Nurgül Yeşilçay, bu haliyle çekilen karesini Instagram story’den paylaştı.

nurgulyesilcay
Ebru Şallı, sosyal medya hesabından paylaştığı güzellik maskeli görüntüsüyle şaşırttı. Yüzündeki krem ve gözlerindeki salatalık dilimleriyle tanınmayacak haldeydi. Şallı’nın bu görüntüsü gerçek bir cilt bakım uygulamasından değil, Snapchat’in güzellik maskesi filtresindendi.

ebrusalli
Deniz Akkaya

Deniz Akkaya

Tülin Şahin

Tülin Şahin

Son güncelleme: 22:07 - 28.03.2018