Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler o ayakkabının peşinde
Ünlü isimler o ayakkabının peşinde
Ünlü isimlerin gündemi sıradan vatandaşlardan hayli farklı oluyor. Şu sıralar dünyada çok popüler olan bir spor ayakkabı modeline sahip olmak için birçok ünlü isim kıyasıya bir yarış halinde.. Uniseks ayakkabıyı almayı başaranlar ve sırada bekleyen isimler arasında Şeyma Subaşı'dan Sinan Engin'e kadar birbirinden ilginç profiller bulunuyor.
Magazin 15 Nisan 2018 - 16:19

Dünyada başlayan Balenciaga Triple S akımı Türkiye'ye de sıçradı. Sosyete, spor, iş dünyasından birçok kişi yüksek fiyatıyla dikkat çeken ayakkabının peşinde. Şeyma Subaşı Ilıcalı'nın giydiği Balenciaga için Sinan Engin bile sırada bekliyor.

seyma

Ayakkabıyı Türkiye'de keşfedip, ilk giyenlerin 2012 Türkiye Güzeli Açelya Samyeli Danoğlu ve eşi Erman Ademoğlu olduğu ortaya çıktı. Şu sıralar pek çok ünlünün sahip olmak istediği ayakkabıyı Türkiye'de bulmakta zorlanan ünlüler ve sporcular çareyi New York'tan getirtmekte buldu.

Ferhat Kızılöz, Erman Ademoğlu ve Açalya Samyeli Danoğlu

Ferhat Kızılöz, Erman Ademoğlu ve Açalya Samyeli Danoğlu

Türk ünlülerin Türkiye’ye ayda sadece üç tane gelen ayakkabıyı ABD’de yaşayan Ferhat Kızılöz aracılığıyla edindikleri öğrenildi.

ayakkabi
Son güncelleme: 18:48 - 15.04.2018