Ünlü isimleri yasa boğan ölüm

Bir süredir mücadele verdiği kanser hastalığına yenik düşen fotoğraf ve video sanatçısı Aykut Cömert, dün son yolculuğuna uğurlandı. Genç yaşta hayatını kaybeden Aykut Cömert'in ölümü ünlü isimleri yasa boğdu.

Ünlü isimleri yasa boğan ölüm

37 yaşında hayatını kaybeden Aykut Cömert için ilk olarak Zincirlikuyu Camii’nde öğlen namazının ardından cenaze namazı kılındı. Cömert’in tabutu başında hazır bulunan babası Tahsin Cömert ve ağabeyi Alper Cömert taziyeleri kabul etti. Gözyaşlarının sel olduğu cenaze namazının ardından Cömert’in naaşı Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Gözyaşlarının sel olduğu cenaze törenine Belçim Bilgin, Beren Saat, Kenan Doğulu, İlker Kaleli, Melisa Sözen, Didem Soydan, Berfin Erdoğan, Serkan Atunorak, Mert Fırat, İdil Fırat, Metin Hara, Devrim Yakut ve Başak sayan gibi birçok ünlü isim katıldı. Belçim Bilgin, Roma tatilinde fotoğraf paylaştığı reklamcı Selim Can Çelik ile birlikte törene katıldı. Aşk yaşadıkları konuşulan Belçim Bilgin ve Can Çelik, yan yana ilk kez görüntülendi. İkilinin birbirine anlamlı bakışları gözlerden kaçmadı.