Ünlü isimlerin çocukları görenleri şaşırttı!

Ünlü isimlerin çocukları görenleri şaşırttı!

Türkiye’de ünlü isimlerin çocukları merak konusu olmuştur. Bazılarını tanıyorsunuz ancak bazılarının varlığından bile haberiniz olmayabilir. İşte ünlülerin çocukları…

ZAFER ERGİN

riza-baba

Arka Sokaklar dizisinin Rıza Babası Zafer Ergin dizideki kızı rolünü canlandıran ‘Pınar’ ile bütünleşmiş olsa da gerçek kızının ismi Esra Ergin.

İşte Zafer Ergin ve kızı Esra Ergin:

riza-baba-2

ÇAĞLAR ÇORUMLU
Çağlar Çorumlu’yu ilk olarak dizilerin yan rollerinde görmeye başladık. Ardından Güldür Güldür Show’da karşımıza çıktı. Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show’da canlandırdığı karakterlerle izleyenlerin gönlüne taht kurdu. Özellikle de Eşofmanlı Şevket Hoca rolüyle.

caglar-corumlu

Yaptığı işlerle ve canlandırdığı karakterlerle ön plana çıkan, dizi ve film yapımcılarının yakın markajında olan Çağlar Çorumlu Instagram hesabından ‘Canlarım’ notu ile karısının ve çocuğunun fotoğrafını paylaştı.

caglar-esi

HAKAN PEKER

Bir döneme damga vuran isimlerden Hakan Peker ile oğlu Burak’ın görüntüsü olay oldu.

hakan-peker
İlerleyen yaşına rağmen genç görünümünden taviz vermeyen sanatçının, 34 yaşındaki oğlu görenleri hayrete düşürdü. Sosyal medyada baba-oğulun fotoğraflarını görenler “Oğlu, babasından yaşlı duruyor” şeklinde yorumlar yaptı.

hakan-2

YILDIZ TİLBE

Yıldız Tilbe henüz 16 yaşındayken, 1984 yılında 15 gün önce tanıştığı ve ne iş yaptığını dahi bilmediği Güngör Karahan ile kaçarak evlendi. Eşi 1 ay sonra askere gitti. Eşi dönünceye kadar kızı Sezen Burçin dünyaya geldi. İşte Yıldız Tilbe’nin, çok sevdiği Sezen Aksu’nun adını verdiği biricik kızı Sezen Burçin.

yildiz-tilbe

EMİNE ÜN

Eski manken Emine Ün, 2009’da boşandığı Emre Kınay’dan olan kızı Duru.
emine-un