Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü modacı Nur Yerlitaş beyin ameliyatı oldu
Ünlü modacı Nur Yerlitaş beyin ameliyatı oldu
Ünlü modacı Nur Yerlitaş, beynindeki kitle nedeniyle ameliyat edildi. Başarılı geçen ameliyat sonrası Yerlitaş'ın yoğun bakımda tedaviye alındığı açıklandı.
Magazin 6 Ağustos 2018 - 17:39

Modacı Nur Yerlitaş’ın ameliyatı Acıbadem Altunizade Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Necmettin Pamir ve ekibi tarafından gerçekleştirildi. Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, Yerlitaş’ın beyninde bir problem gördüklerini ifade ederek, “Bunun üzerine Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Necmettin Pamir tarafından bugün, beynindeki kitleyi çıkarmak üzere ameliyat edildi. Ameliyat sonrası durumu iyi olan Nur Hanım uyandı ve konuşabiliyor. Halen yoğun bakımda. Bundan sonraki süreçte; gerek patoloji sonuçları gerekse ameliyat sonrası filmler değerlendirilerek tedavi için bir yol haritası çizilecek” dedi.

YOĞUN BAKIMDA TUTULACAK

Çuhadaroğlu, Yerlitaş’ın durumunun kontrol edildiğini belirterek, ‘Beyin kanseri olup olmadığı’na yönelik soruya “Patolojiden net olarak böyle bir sonuç gelmeden beyinde ya da vücutta gördüğümüz hiçbir kitleyi baştan kanser olarak adlandırmıyoruz. Bunun için veriye ihtiyacımız var ve takipteyiz” cevabını verdi.

Yerlitaş’ın 2-3 gün yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi.