Ünlü model Gigi Hadid’den ırkçı paylaşıma tokat gibi cevap!

Laura Loomer'in Müslümanlar ile ilgili ırkçı paylaşımına cevap süper model Gigi Hadid'ten geldi. ABD'li gazeteci Laura Loomer twitter adresinden Müslümanlarla ilgili skandal paylaşımlarda bulundu. Cevap ise Victoria's Secret modeli Gigi Hadid'ten geldi...

Ünlü model Gigi Hadid’den ırkçı paylaşıma tokat gibi cevap!

ABD’de ırkçı paylaşımlarıyla gündeme gelen Laura Loomer, bu kez baltayı taşa vurdu. Ünlü model Gigi Hadid Loomer’a uzun süre unutamayacağı bir ders verdi. Gigi Hadid’in cevabı kısa sürede 10 binlerce beğeni aldı. İşte o tweet ve Gigi’nin cevabı.

VICTORIA SECRET MELEĞİ’NDEN TOKAT GİBİ CEVAP

Loomer paylaşımında ”Müslümanlar DEAŞ’ın saldırı düzenlediği New York sokalarında çarşaflarla dolaşarak bunu herkesin gözüne sokuyor. Saldırı düzenlenen bölgede çarşafla dolaşmama terbiyesine sahip olduklarını düşünürsünüz…Ama değiller. Bahse girerim bunu yapmaya bayılıyorlar.” şeklinde skandal ifadeler kullandı.

Loomer’in ırkçı söylemlerine cevap ise süper model Gigi Hadid’ten geldi. Hadid Loomer’e cevap olarak ”Laura, seninle muhatap olmaktan nefret ediyorum, ama sana söylemeliyim, sen lanet olası bir moronsun” ifadelerini kullandı.

İŞTE O TWEETLER

gigi

GIGI’NIN YANITI

gigi1

Bella Hadid ve Gigi Hadid'i ayırmak imkansız İlginizi Çekebilir Bella Hadid ve Gigi Hadid'i ayırmak imkansız Gigi Hadid makyaj koleksiyonu hazırladı İlginizi Çekebilir Gigi Hadid makyaj koleksiyonu hazırladı