Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü modelin oğlu isyan etti: Anne giyin artık, utanıyorum
Ünlü modelin oğlu isyan etti: Anne giyin artık, utanıyorum
Oyunculuk ve modelliğin yanında bikini tasarımları da 51 yaşındaki Elizabeth Hurley'in yaptığı cesur paylaşımlar 15 yaşındaki oğlunu isyan ettirdi.
Magazin 19 Nisan 2018 - 19:11

51 yaşındaki İngiliz model ve oyuncu Elizabeth Hurley’e, 15 yaşındaki oğlu Damian’dan tepki geldi. Annesiyle ilgili şakalara göğüs germek zorunda kalan genç adamın zor anlar yaşadığı belirtildi.

ARKADAŞLARI DALGA GEÇİYOR

Vatan Gazetesi’nde yer alan habere göre; Elizabeth Hurley’nin sosyal medyada yayınladığı cesur fotoğrafları nedeniyle arkadaşları tarafından dalga geçilen Damian, annesinin bu yaptığına son vermesini ve artık giyinik pozlar paylaşmasını istedi.

UYARILARI PEK DİKKATE ALMIYOR

Hurley, oğlunun ricasını ciddiye alıyor gibi görünmüyor. Zira kendi yaşındaki bakımsız kadınları oğluna göstererek “Böyle görünsem daha mı iyi?” diye sorduğu söyleniyor.

NE YAPACAĞI MERAK KONUSU

Oyunculuk ve modelliğin yanında bikini tasarımları da yapan Hurley’nin, ‘giyinik’ pozlar paylaşıp paylaşmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Etiketler