Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü oyuncu Bir Zamanlar Çukurova’da! Sadece 4 bölüm oynayacak
Ünlü oyuncu Bir Zamanlar Çukurova’da! Sadece 4 bölüm oynayacak
TimsB imzalı Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Adanalı ve Kara Sevda dizileri ile adından söz ettiren Rüzgar Aksoy, Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosuna katılıyor.
Magazin 11 Nisan 2019 - 10:19

Vahide Perçin, Kerem Alışık, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in başrollerini oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna ünlü bir oyuncu konuk olacak. Aksoy, dizide Hünkar’ın yurtdışından gelen yakışıklı, uçarı yeğeni Ercüment karakterine hayat verecek. Ünlü oyuncunun dizide şimdilik 4 bölüm oynaması kararlaştırıldı.

RÜZGAR AKSOY KİMDİR?

Rüzgar Aksoy, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır. 5 Ocak 1981, İstanbul doğumlu, Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunudur.

Adanalı dizisi ile 2010 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Rüzgar Aksoy, Türkan, Karakol, Annem Uyurken, Ah Neriman ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizilerinde rol almıştır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Yüz Yüze dizisinin kadrosunda yer almış ve Ender karakterini canlandırmıştır.