Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü oyuncu Katherine Heigl üç çocuğun ardından…
Ünlü oyuncu Katherine Heigl üç çocuğun ardından…
Türkiye'de de bir dönem beğeniyle izlenen Grey's Anatomy dizisinin yıldızı Katherine Heigl, üçüncü çocuğunu geride bıraktığımız yıl ocak ayında dünyaya getirmişti.
Magazin 20 Şubat 2018 - 10:24

Müzisyen Josh Kelley’le olan evliliğinden iki kız çocuğu sahibi olan 39 yaşındaki oyuncu Katherine Heigl, geride bıraktığımız yıl Joshua Bishop Kelley Jr. adını verdiği üçüncü çocuğunu kucağına almıştı. Doğum sonrası yaşadığı kilo verme sürecini sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gösteren Heigl, farklı aralarla çekilmiş üç fotoğrafını yan yana koyarak nasıl bir süreç yaşadığını gözler önüne serdi. Doğum sonrası kilolarını vermek adına çok yoğun bir tempoya girmediğinin altını çizen oyuncu kendisini kilo vermek konusunda motive eden şeyinse film sektörüne duyduğu tutku olduğunu söyledi.

katherine

FARKLI TARİHLERDE ÇEKİLMİŞ KARELER…

Katherine Heigl paylaştığı fotoğrafa; “Joshua Jr. doğalı neredeyse 14 ay oldu, ilk fotoğraf doğumdan bir ay sonra çekildi. İkinci fotoğrafsa, sadece bir yıl sonra ve son fotoğrafı çekeli sadece bir hafta oldu” notunu düştü.

Son güncelleme: 14:52 - 20.02.2018