Sözcü Plus Giriş

Ünlü şarkıcı açıkladı! Ebru Gündeş ile Reza Sarraf boşanıyor mu?

Rıza Sarraf ABD'de yargılanmayı beklerken eşi Ebru Gündeş'in boşanma hazırlığında olduğu iddia edilmişti. Ünlü sanatçı bu haberler karşısında sessizliğini korurken Yeşim Salkım'dan ilginç bir açıklama geldi.

null
Güncellenme: 21:11, 27/11/2017
Ünlü şarkıcı açıkladı! Ebru Gündeş ile Reza Sarraf boşanıyor mu?

ABD’de tutuklu Rıza Sarraf’la eşi Ebru Gündeş’in ayrılığın eşiğinde oldukları ileri sürülmüştü. Bunun ardından da Sarraf’ın evlilik sonrası kendisine aldığı Kanlıca’daki yalıdan Gündeş’in taşındığı haberleri gelmişti.

“Laf Bende Kalmasın” programının yorumcularından biri olan Yeşim Salkım, hafta sonu Ebru Gündeş ile konuştuğunu belirterek şunları söyledi:

“Ebru Gündeş benim kız kardeşim gibidir, Cumartesi günü onunla birlikteydik ve konuşma fırsatım oldu. Kadınlar farklı yüzükler takarlar ve zaten Ebru sahnede aksesuar olarak da farklı yüzükler kullanan bir isim yani yüzüğünü çıkardı gibi bir durum yok, ayrıca Ebru Kanlıca'daki yalıdan da taşınmadı. Sadece hafta sonu için farklı bir yere geçti ve yalıya dönecek. Ebru böyle bir dönemde çocuğunun babası olan adamı bırakıp gidecek bir kadın değil.”