Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü şarkıcı İntizar’dan şaşırtan itiraf: ‘Akrep soktu; göz rengim, ten rengim ve saç rengim değişti!’
Ünlü şarkıcı İntizar’dan şaşırtan itiraf: ‘Akrep soktu; göz rengim, ten rengim ve saç rengim değişti!’
İntizar, katıldığı bir radyo programında hayranlarıyla buluştu ve şaşırtan bir açıklama yaptı. Sevilen şarkıcı, "Küçükken akrep soktu. Göz, ten ve saç dengim değişti" dedi.
Magazin 28 Şubat 2018 - 11:54

Şarkıcı İntizar’dan şaşırtan bir açıklama geldi. İntizar, ilkokulda kendisini sokan bir akrepten bahsederek “Akrep soktu; göz rengim, ten rengim, saç rengim değişti!” dedi. İşte haberin detayları.

Kısa süre içinde İstanbul'dan taşınacağını dile getiren İntizar, “Magazinden her zaman uzak oldum. 10 gün kamerayı çeksen kendinden bitecek isimler tanıyorum” ifadelerini kullandı.

intizaric

ASLINDA SARIŞIN VE YEŞİL GÖZLÜYDÜM

İmajında yenilik yapan şarkıcı İntizar, küçüklüğünde aslında sarışın ve yeşil gözlü olduğunu ancak bir akrep sokması sonucu gözlerinin kahverengiye dönüştüğünü ve saçlarının da koyulaştığını ileri sürdü. İntizar, “Çocukken sarışın, yeşil gözlüydüm. Hatta platin sarıydı saçlarım. İlkokul 1. sınıfta akrep soktu. Aylarca tedavi gördüm ve göz rengim, ten rengim, saç rengim hepsi değişti. Hatta yaşamamın bir mucize olduğunu söylemişti doktorlar” dedi.

Son güncelleme: 10:45 - 01.03.2018