Ünlü şarkıcının pozları hayranlarını ikiye böldü

Madonnna, son Instagram paylaşımıyla sosyal medyada olay oldu. 63 yaşındaki yıldız, file çorap, tanga ve dekolteli sütyeniyle verdiği pozlarla dikkat çekti.

Ünlü şarkıcının pozları hayranlarını ikiye böldü

Her adımıyla kendinden bahsettirmeyi başaran ünlü şarkıcı, son Instagram paylaşımıyla yine dikkat çekmeyi başardı.

63 yaşındaki şarkıcı paylaşımında, yatağından seksi pozlar verdi. Madonna’nın paylaşımı kısa sürede beğeniler toplarken, sert eleştirilere de maruz kaldı. Ünlü şarkıcının paylaşımı 12 saatte 950 bin beğeni ve 35 bin yorum aldı.

Bir kullanıcı “Bu artık biraz utanç verici olmaya başladı” diye yazarken, bir başka kullanıcı da “Çocuklarınız sizinle gurur duyuyor olmalı” yazdı.

Ancak diğer hayranları Madonna’yı cesur fotoğrafları için alkışlarken, yorum kısmına alev, kalp ve taç emojileri bırakarak beğenilerini gösterdiler.

Madonna, paylaşımını yaparken yatağın üzerinde bulunan melek heykeline atıfta bulunarak “Melek beni izliyor” yazdı.

“Müzik tarihinin en büyük sanatçısı!! Tüm zamanların müzikteki en büyük kadını!! Popun kraliçesi, majesteleri”, “Ne muhteşem bir vücut” gibi yorumlar yazanlar oldu.

Ayrıca ünlü şarkıcının hayranları arasında fotoğrafların photoshop’lu olduğuna dair tartışmalar da çıktı.

Madonna'nın kızı açtı ağzını yumdu gözünü: 'Bütün hayatım boyunca beni kontrol etti' İlginizi Çekebilir Madonna'nın kızı açtı ağzını yumdu gözünü: 'Bütün hayatım boyunca beni kontrol etti' Madonna, İstanbul'daki Onur Yürüyüşü'nü paylaştı: Neden bu kadar çok polis var? İlginizi Çekebilir Madonna, İstanbul'daki Onur Yürüyüşü'nü paylaştı: Neden bu kadar çok polis var? Chris Pratt Instagram paylaşımıyla hayranlarını öfkelendirdi İlginizi Çekebilir Chris Pratt Instagram paylaşımıyla hayranlarını öfkelendirdi
Loading...