Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü televizyon spikeri Simge Fıstıkoğlu kimdir? İşte ünlü programcı ile ilgili merak edilenler…
Ünlü televizyon spikeri Simge Fıstıkoğlu kimdir? İşte ünlü programcı ile ilgili merak edilenler…
Ünlü televizyon spikeri Simge Fıstıkoğlu kimdir? sorusu bugünlerde daha çok merak ediliyor. Ünlü programcı kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte ünlü spikerle ilgili bilinmeyenler ve kısa yaşam öyküsü...
Magazin 7 Mart 2018 - 10:53

Simge Fıstıkoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? sorularının yanıtı haberimizde. Halihazırda NTV’de program sunuculuğu yapan güzel spikerle ilgili bilinmeyenler ve hayatına dair merak edilenler..

SİMGE FISTIKOĞLU KİMDİR?

Simge Fıstıkoğlu 12 Aralık 1982’de İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu. Mesleğe 2006 yılında Habertürk’te spor spikeri olarak başladı. 2009 yılında spor müdürü olarak devam etti. 2011 yılında A Haber’e geçti. 2012 yılında Habertürk’e geçti. 1 Gün ve Gün Başlıyor programını hazırlayıp sundu. Burası Haftasonu programını da sunmuş olan Fıstıkoğlu, Show TV ile anlaşmış ve Yeni 1 Gün Programında haber sunuculuğu yapmıştır.

simge fıstıkoğlu sözcü ile ilgili görsel sonucu

Eylül 2014’te programına son veren deneyimli televizyoncu farklı kurumlarda spikerlik yaptı. Simge Fıstıkoğlu 2015 yılı itibarıyla TRT Spor Kanalında Topuklu Krampon isimli Futbol Sohbet Programını Nazenin Tokuşoğlu ile birlikte sundu.

Günümüzde NTV’de hafta içi her akşam “Simge Fıstıkoğlu’yla spor akşamı” adlı programını ve “Günün İçinden” adlı haber programını sunmaktadır.