Ünlü Youtuber Enes Batur kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Batur’un sevgilisi kim?

Enes Batur kimdir? Batur'un sevgilisi kim? soruları magazin gündeminin en çok konuşulan konuları arasında. Hayatını anlattığı Hayal mi Gerçek mi? filmiyle gündemde olan ünlü Youtber kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte Enes Batur ve sevgilisi hakkında merak edilenler..

Ünlü Youtuber Enes Batur kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Batur’un sevgilisi kim?

Ünlü Youtuber Enes Batur’un hayatı merak konusu oldu. Enes Batur kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Batur’un sevgilisi kim? soruları sıkça sorulmaya başladı. İşte bu dönemde kendi yaşamını anlattığı Hayal mi Gerçek mi? filmiyle de gündemde olan Batur hakkında merak edilenler…

ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve Antalya'da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin. Açtığı Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada epeyce bir üne kavuşan Enes Batur'un Youtube kanalı 2 milyon 700 bin takipçiyi yakaladı. Youtube'da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuşan Enes Batur ebeveynlerin ise içerdiği argo konuşmaları nedeniyle çok sevdiği bir yüz değil.

enesbatur

SEVGİLİSİ MAKYAJ VİDEOLARI ÇEKEN BAŞAR KARAHAN…

Enes Batur, uzun süredir kendisi gibi Youtube videoları çeken Başar Karahan ile birlikte. Makyaj videoları çeken Başak Karahan, sinema televizyon bölümünde okuyor.