Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerin midilli heyecanı
Ünlülerin midilli heyecanı
My Little Pony’nin (Midilli) ilk animasyon filmi 6 Ekim’de vizyona giriyor. Filmin Soho House’da gerçekleştirilen galasına ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 1 Ekim 2017 - 14:44

Galada Hande Ataizi, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya ve Esra Eron çocuklarıyla yer alırken Evrim Akın ve Nisan Aktaş da My Little Pony hayranı davetliler arasında yer aldı. Sıcacık öyküleri ve sevimli karakterleriyle küçükler kadar büyüklerin de çok sevdiği My Little Pony'nin ilk sinema filminin galası 1 Ekim'de Soho House'da yapıldı.

pinar-altug-ic-2

Hande Ataizi, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya, Esra Eron, Hande Ataizi gibi ünlü isimlerin çocuklarıyla birlikte katıldığı galada, Evrim Akın ve Çocuktan Al Haberi programının çocuk starı Nisan Aktaş'ın da katılımıyla keyifli anlar yaşandı. Yepyeni maceralarla arkadaşlığın sihirli gücünü anlatan My Little Pony Filmi; Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack ve diğer bütün Pony'lerin sıcacık dostluklarını, eğlenceli öykülerini, kocaman kalplerini hayranlarıyla buluşturdu.

Son güncelleme: 14:46 - 01.10.2017