Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Üzerimde sadece tişört olsaydı…’ Gökhan Gencebay konuştu
‘Üzerimde sadece tişört olsaydı…’ Gökhan Gencebay konuştu
Taksi şoförü tarafından bıçaklı saldırıya uğrayan usta sanatçı Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.
Emre ÇEVİK
Magazin 27 Nisan 2019 - 07:59

Boynundaki çizikler dikkat çeken Gökhan Gencebay; “Durumum iyi Allah'a şükür. Daha kötü şeyler olabilirdi. Trafikte bir münakaşa… Olmaması gereken bir şey yaşandı. Taksiciyle bir kavga oldu. Ben ne zaman bıçaklandığımı anlamadım zaten. Kanı görünce anladım. Bıçak göğsümün altına isabet etmiş.

Ceket biraz da korumuş belki sadece tişört olsaydı durum daha farklı olabilirdi” derken taksi şoförü için de;” Araçtan inmeye sebep bize yapılan hakaret. Yeri geliyor belki de biz o insanların arabasına biniyoruz. İnsan sevdikleri için daha çok korkuyor tabii. Eşimiz çoluğumuz çocuğumuz var. Taksiciler birliği bize ait bir araç değil diyor ama nereden bilebilirim. Trafikte her zaman bu olayın içine girmesek de başkasında görüyoruz“ şeklinde konuştu.

“BİR EVLAT KOLAY YETİŞMİYOR”

Olaylardan oldukça etkilenen Sevim Emre de; “Çok çirkin bir olay yaşandı. Allah yavrumu bizlere bağışladı. Allah kötüleri izah etsin. Ellerini vicdanlarına koysunlar. Bir evlat kolay yetişmiyor.Duyduğumda delirdim. Allah kimseye yaşatmasın. Ben rabbime şükrediyorum. İnsan olmak önemli doğmak değil” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 08:03 - 27.04.2019