Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
V Weekend Sports yarın kapılarını açıyor
V Weekend Sports yarın kapılarını açıyor
3-4-5 Mayıs tarihlerinde anneden babaya, çocuklardan gençlere kısaca her yaş grubunun festivali “V Weekend Sports” İntercity İstanbul Park Pisti'nde başlıyor.
Magazin 2 Mayıs 2019 - 15:51

Yerli spor gıda markası Hardline Nutrition’un, ürün desteğiyle katılacağı V Weekend Sports, 3-4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde İntercity İstanbul Park Pisti’nde gerçekleşecek. Markanın stand katılımı sağlayacağı ve gıda destekçisi olduğu; spor, sağlıklı yaşam ve aile festivali V Weekend Sports, heyecan dolu müsabakalarla ve herkesin katılımına açık şovlarla 3 gün boyunca sürecek. Festivale gelenler, koşudan bisiklete, basketboldan e-spora, drone yarışlarından cross fit’e kadar farklı branşlardaki müsabakaları izleme şansına sahip olacak. Ziyaretçiler ayrıca ünlü sporcuların deneyimlerini paylaşacak ve sporseverlerle birlikte eğlenceli bir hafta sonu geçirme olanağına da kavuşacak. Festivale bir çok ünlü ismin katılması da bekleniyor
(İHA)

Son güncelleme: 08:45 - 03.05.2019