Sözcü Plus Giriş

Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Şaşmaz aylar sonra ilk kez görüntülendi!

27 Ağustos 2017'de Beşiktaş'taki bir otel odasında cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Şaşmaz uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi.

null
Güncellenme: 15:08, 30/11/2017
Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Şaşmaz aylar sonra ilk kez görüntülendi!

Duymayan Kalmasın’ın haberine göre; 7,5 aylık hamile olan ve katıldığı cenaze töreninde görüntülenen Yasemin Şaşmaz’ın suskun halleri dikkat çekti. Eşinin ölümünden kısa bir süre önce hamile olduğunu öğrenen Yasemin Şaşmaz, oğluna ‘Asil Vatan Şaşmaz’ adını verecek.

SADECE YÜRÜYÜŞ YAPIYOR

27 Ağustos gecesi otel odasında Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Şaşmaz o sırada hamileydi. Şu an 7,5 aylık hamile olan Yasemin Şaşmaz’ın yaşadığı site civarında sık sık yürüyüş yaptığı onun dışında hiçbir yere gitmediği öğrenildi.
vatansasmaz

İlginizi Çekebilirİlk kez görüntülendi! Vatan Şaşmaz'ın mezarında gizli ziyaretçilerİlk kez görüntülendi! Vatan Şaşmaz'ın mezarında gizli ziyaretçilerİlginizi ÇekebilirVatan Şaşmaz cinayetinin tüm detayları, perde arkası (Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı neden öldürdü?)Vatan Şaşmaz cinayetinin tüm detayları, perde arkası (Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı neden öldürdü?)

 

 

Yayınlanma Tarihi:14:55,