Vatan Şaşmaz’ın mezarında gizemli ziyaretçiler! Vatan Şaşmaz’ın kabri İlk kez görüntülendi!

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos akşamı eski manken Filiz Aker tarafından bir otel odasında silahla vurularak öldürülmüştü. Büyük acı yaşayan ailesi, merhum sanatçının mezar taşını yaptırdı. Sevenleri her hafta sonu mezarı ziyaret ederek Vatan Şaşmaz için dua ediyor. İşte ilk kez görüntülenen mezar taşı...

Vatan Şaşmaz’ın mezarında gizemli ziyaretçiler! Vatan Şaşmaz’ın kabri İlk kez görüntülendi!

ÖMERCAN ALTAY 

Merhum sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos akşamı korkunç bir cinayet sonucu hayatını kaybetmişti.  Vefatından yaklaşık iki ay sonra Vatan Şaşmaz’ın Çengelköy Mezarlığı’nda bulunan kabri ilk kez görüntülendi.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR
Kısa bir süre önce mezar taşı yapılan Vatan Şaşmaz’ı sevenleri ise unutmadı. Çengelköy Mezarlığı’nda bulunan yetkililerden edinilen bilgiye göre Vatan Şaşmaz’ın hayranları özellikle hafta sonunda merhum sanatçıyı ziyaret ediyor ve mezarı başında dua ediyor.

VATAN ŞAŞMAZ’IN GİZLİ ZİYARETÇİLERİ
Yetkililerden öğrenilen bir diğer bilgiye göre ise merhum oyuncu Vatan Şaşmaz’ın mezarını sosyete ve magazin dünyasından da birçok isim ziyaret ediyor. Ancak ünlü isimler ziyaret sırasında görüntülenmemek için akşam saatlerini tercih ediyor.
vatansasmaz
vatansasmazmezar

Pınar Altuğ cenazede açıkladı! Vatan Şaşmaz'ın cenazesi... İlginizi Çekebilir Pınar Altuğ cenazede açıkladı! Vatan Şaşmaz'ın cenazesi... Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı İlginizi Çekebilir Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı Vatan Şaşmaz cinayetinin tüm detayları, perde arkası (Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı neden öldürdü?) İlginizi Çekebilir Vatan Şaşmaz cinayetinin tüm detayları, perde arkası (Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı neden öldürdü?)