Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 14. bölüm 2. fragmanı: İzmir Marşı duygulandırdı
Vatanım Sensin 14. bölüm 2. fragmanı: İzmir Marşı duygulandırdı
Vatanım Sensin 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni fragmanının fonda çalan 'İzmir Marşı' müziği duygu dolu anlar yaşattı.
Magazin 1 Şubat 2017 - 13:50

Her perşembe izleyenleri ekrana kilitleyen Vatanım Sensin’in 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında, fonda çalan “İzmir Marşı” müziği izleyenleri duygulandırdı.

İŞTE YENİ BÖLÜM ÖZETİ:

Cevdet, Mustafa Kemal Paşa’nın çağrısına ne cevap verecek? Mustafa Kemal, Cevdet’e mektup yolluyor! Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanında; Yüzbaşı Yakup geliyor; Cevdet’e Mustafa Kemal’den mektup getiriyor! Mustafa Kemal’in yanında görmek istediği Cevdet’e, Eşref Paşa karşı çıkıyor! Cevdet, kimin tarafında savaşa katılacak? Eşref Paşa’nın yeni hamlesi ne olacak?

Vatanım Sensin 2 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak bölümde neler olacak? Vatanım Sensin son bölümde; Tevfik’e kurduğu tuzakla gerçekleri öğrenmeye çalışan Cevdet, Eşref Paşa’nın sürpriz hareketiyle bilmediği olaylar olduğunu anlamıştı. Eşref Paşa ve Tevfik’in ortak hareketi ne? Cevdet’in, Yunan Ordusu içindeki görevini öğrenen Mustafa Kemal, yaptıklarını takdir ediyor; Yüzbaşı Yakup ile gönderdiği mektupta kendi tarafında görmek istediğini beyan ediyor! Bunu öğrenen Eşref Paşa, Cevdet’in taraf seçmesini istiyor! Cevdet, Osmanlı üniformasını giyecek mi? Azize ve çocukları ne tepki verecek? Mustafa Kemal’in ordusuna katılacak mı?