Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 15. bölüm fragmanı: Albay Cevdet esir mi alınacak?
Vatanım Sensin 15. bölüm fragmanı: Albay Cevdet esir mi alınacak?
Vatanım Sensin'de heyecan devam ediyor. Azize'den boşanan Cevdet'in başına neler gelecek? Annesinin büyük sitemine maruz kalan Cevdet'in üzerindeki yük giderek artıyor. Vatanım Sensin'in 15. bölüm fragmanında yaşanacak gelişmeler neler? İşte Vatanım Sensin son bölüm hakkında merak edilenler...
Magazin 8 Şubat 2017 - 10:47

Vatanım Sensin’in sürükleyici konusu izleyiciyi meraklandırmaya devam ediyor. Vatanım Sensin’de çok önemli görevini tamamlamaya çalışan ve ülkenin kurtuluşunu sağlamaya çalışan Albay Cevdet, ailesiyle de kopma noktasına geliyor. Vatanım Sensin’in 15. bölümünde neler olacak?

ANNESİ ALBAY CEVDET’İ REDDEDİYOR

Mustafa Kemal Paşa’nın tarafında yer almaya karar veren Cevdet, Azize’den boşandı. Cevdet’in Azize’den boşanmasıyla aile içindeki gerilim gittikçe artıyor ve ipler kopma noktasına geliyor. Vatanım Sensin’de Albay Cevdet’in annesi Hasibe’nin Cevdet’i reddetmesiyle duygu dolu anlar yaşanıyor. Vasili’nin Tevfik’ten şüphelenmesi, Eşref Paşa’ya ulaşabilmesini sağlayacak mı? İşte Vatanım Sensin 15. bölüm fragmanı…

 

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa Kemal’in verdiği görevle hareket eden Cevdet, artık hem Yunan Ordusuna hem de Eşref Paşa’ya karşı oynamak zorundadır. Vazifesi çetrefilleşmiş ve oldukça tehlikeli bir hale gelmiştir.

Azize ise Cevdet’in kendisini boşaması üzerine yeni kararlar alacaktır. Vasili, Türk mahallesindeki evlerin boşaltılmasını, buradaki ailelerin sürgün edilmesini emreder. Sürgün edileceklerin arasında Cevdet’in ailesi de vardır. Cevdet’in ailesini korumak için plan yaparken, Azize’nin beklenmeyen kararı herkesi şaşırtacaktır.

 

Son güncelleme: 10:48 - 08.02.2017