Vatanım Sensin 20. bölüm fragmanı: Hilal Leon aşkı derinleşiyor!

Vatanım Sensin'de yeni bölüme Hilal ile Leon arasında gittikçe alevlenen aşk damga vuracak. Vatanım Sensin'in yeni bölümünde neler olacak? Leon hasta yatağından kalkabilecek mi? Leon ve Hilal'in aşkı neleri değiştirecek?

Vatanım Sensin 20. bölüm fragmanı: Hilal Leon aşkı derinleşiyor!

Vatanım Sensin 20. bölüm ikinci fragmanında, Hilal’in Leon’un ölümünden korkması içindeki aşkı iyice fark etmesine yol açıyor. Hilal’in Leon’un uyanması için sarf ettiği sözler içindeki aşkın ne kadar derinlere nüfuz ettiğini gösteriyor. Hilal’in Leon’un gözlerini açması için sarf ettiği sözler duygulandırıyor; “Söz veriyorum sana Leon, gözlerini açarsan ağzından çıkacak her cümleye razıyım. Ölüme de, aşka da…”

LEON’UN MEKTUBUNU ANNESİ BULUYOR

Leon’un Hilal’e yazdığı mektubu annesi buluyor. İşte Leon’un mektubundaki duygu dolu satırlar.

Kendimi seninle yeniden tanıyorum, aslında imkansıza aşık olmayı kabullenemiyordum, lakin şimdi seni gördüğüm her an tarifi imkansız duygular yaşıyor, hiç bilmediğim bir ülkeyi seviyor, hiç bilmediğim bir dili konuşuyorum. Seni düşündüğümde sınırlar, ülkenin bayrakları, insanın renkleri ortadan kalkıyor. Ben seni düşündükçe yok oluyorum.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 12. bölüm 2. fragmanı izle İlginizi Çekebilir Bu Şehir Arkandan Gelecek 12. bölüm 2. fragmanı izle

 

Kısmetse Olur 389. bölüm fragmanı izle: (22 Mart) İlginizi Çekebilir Kısmetse Olur 389. bölüm fragmanı izle: (22 Mart)