Vatanım Sensin 21. bölüm fragmanı izle: Azize Cevdet ile ilgili gerçeği öğreniyor

Vatanım Sensin 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümde Hasibe Hanım'ın sarf ettiği sözler Cevdet'e bıçak gibi saplanıyor. Öte yandan Azize'ye gelen mektup Cevdet'in aklanmasına sebep oluyor.

Vatanım Sensin 21. bölüm fragmanı izle: Azize Cevdet ile ilgili gerçeği öğreniyor

Ekranlara damga vuran dizi Vatanım Sensin’in 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümde Hasibe Hanım oğlu Cevdet’in karşısına geçiyor ve oğluna yürek dağlayan sözler sarf ediyor. Suçsuz Cevdet’in bu sözler karşısında yüreği dağlanıyor fakat vatan uğruna sessiz kalıyor. Öte yandan Azize’ye gelen mektup Cevdet’in suçsuz olduğunun kanıtı oluyor. Bakalım bu gelişmeden sonra ikilinin ilişkisi nasıl şekillenecek?

Vatanım Sensin 21. bölümü ile 30 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Postanede soygun yapan Ali Kemal ve Mehmet, Leon ve kumanda ettiği Yunan askerlerine yakalanırlar. Mehmet kaçmayı başarırken, Leon Ali Kemal'i tutuklar. Postaneye gelen Hilal, ağabeyi Ali Kemal'in tutuklanıp infaz edilecek olmasına göz yummaz. Leon'dan hoşlanan Hilal, kalbi ve ağabeyi arasında gider ve Leon'u durdurmak için kurşun sıkar.

Postanedeki çatışma haberini duyup gelen Cevdet, gördüğü manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Hastaneye kaldırılan Leon'un gözlerini açıp her şeyi itiraf etmesi Hilal ve Ali Kemal'in sonu olacaktır. Bunun farkında olan Ali Kemal ve Mehmet, Leon'un uyanmadan ölmesi için bir plan yaparlar.

Hilal ise ilk defa kalbini Leon'a açma niyetindedir. Yüzüne söylemediklerini, Leon uyurken dile getiren Hilal, beklemediği bir karşılık alır. Leon uyanır ve Hilal ile ilk defa yüzleşme fırsatı yakalar. Leon'un yazdığı mektup, annesi Veronika için büyük bir yıkım olur.

Cevdet ile İngiliz Charles Hamilton'ın yüzleşmesi, yeni hesaplar doğurur. Charles ile Eşref Paşa'nın iş birliği yaptını öğrenen Cevdet, onları durdurabilmek için yeni bir adım atmak zorundadır.